Joomla Template by Create a Website

NORDIC WALKING

Z roku na rok przybywa miłośników Nordic Walking. Niewątpliwą zaletą tej aktywności ruchowej jest fakt, że jest to sport dla każdego. Nordic Walking można uprawiać bez względu na wiek, wzrost, wagę, czy kondycję fizyczną. Jest to sport, którym mozna się cieszyć przez cały rok kalendarzowy, w każdych warunkach pogodowych. Ponadto Nordic Walking można uprawiać wszędzie. Nie ma znaczenia, czy mieszkamy w mieście czy na wsi, wszędzie można znaleźć ścieżki i dróżki odpowiednie do spacerów z kijkami.

Nordic Walking to doskonała alternatywa dla wszystkich tych, którzy nie lubią lub nie mogą biegać, dla tych, którzy nie lubią zamkniętych pomieszczeń siłowni i dla tych którzy nie mają kondycji na aerobic czy zumbę. Nordic Walking to aktywność na świeżym powietrzu, co powoduje nie tylko dotlenienie organizmu ale również działa relaksująco i kojąco na układ nerwowy.

Nordic Walking to także najtańsza forma rekreacji, dostępna obecnie dla przeciętnego mieszkańca Polski. Wystarczy zainwestować w kilka lekcji pod okiem instruktora oraz dobre buty i odpowiednie kijki, aby móc korzystać z licznych zalet Nordic Walking'u przez resztę życia.

Odsłony: 3601

Copyright ? 2014 NWZakopane. Wszelkie prawa zastrzeżone

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem