Joomla Template by Create a Website

 

AKTUALNOŚCI 2015

 

25.12.2015

 

ws nwz m

 

 *************

 

22.05.2015

Od dzisiaj super promocja, która potrwa do końca czerwca!!!

 

 razem taniej2b

 

*************

24.04.2015

Dzisiaj, niestety już po raz ostatni nordikowaliśmy wspólnie z grupą Ewy Chodakowskiej. Bardzo dziękujemy Pani Ewie za zaufanie i powierzenie nam grupy na te kilka spacerów. Dziękujemy również wszystkim uczestniczkom "Metamorfozy", które z nami chodziły. Bez Was, waszego zapału, pozytywnego nastawienia i chęci dbania o swoją kondycję fizyczną nie byłoby tych spacerów. Dziękujemy, pozdrawiamy i być może jeszcze kiedyś spotkamy się na tatrzańskich ścieżkach na wspólnym nordikowaniu.

 06 1b

06 11b

 

*************

23.04.2015

Dzisiaj odbył się piąty trening z grupą Ewy Chodakowskiej. Dziewczyny zaliczyły zaplanowaną dla nich trasę jak zawsze z uśmiechem na twarzach i w dobrym nastroju. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za wspólny spacer. Jutro spotykamy się ostatni raz. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze tak jak dzisiaj!

05 4b

 

 *************

22.04.2015 

Czwarty trening z grupą Ewy Chodakowskiej za nami. Dzisiaj dziewczyny zaliczyły odcinek Drogi Pod Reglami, od Doliny Białego do Doliny Strążyskiej. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestniczkom, cieszymy się, że te spacery sprawiają Wam przyjemność i dają  radość. Do zobaczenia jutro na nowym szlaku!!!

 

04 9bc

04 10b

 

*************

21.04.2015

Dzisiaj dziewczyny z grupy Ewy Chodakowskiej dzielnie maszerowały z kijami do Doliny Białego. Uczestniczek nie ubyło a wręcz przybyło, z czego się bardzo cieszymy i mamy nadzieję, że i jutro frekwencja na zajęciach będzie taka jak dzisiaj. Jutro nowa trasa, nowe wrażenia i nowa porcja energii. A za dzisiejsze zajęcia bardzo dziękujemy.

 

03 4b

 

 *************

 

20.04.2015

W dniach 03-06 czerwca odbędzie się w Kolbuszowej Konwencja New Walking. W trakcie konwencji będzie można wziąć udział w zajęciach teoretycznych jak i praktycznych czyli warsztatach. Do wyboru jest 5 modułów. Ta konwencja to prawdziwa uczta dla miłośników Nordic Walking. Tego nie można opuścić. 

Nordic Walking Zakopane weźmie udział w konwencji i będzie się doskonalić nie tylko w technice Nordic Walking!!!

Poniżej plakat konwencji umieszczony dzięki uprzejmości i za zgodą Polskiej Federacji Nordic Walking. Dziękujemy.

konwencjaNW

 

*************

20.04.2015

Drugi trening z grupą Ewy Chodakowskiej za nami. Dzisiaj kijki zaniosły nas do doliny Strążyskiej. Jutro nowy trening, nowa trasa i nowe kalorie do spalenia!!!

02 3b

 

*************

19.04.2015

Dzisiaj chcemy się pochwalić, że Nordic Walking Zakopane jest częścią tygodnia metamorfozy z Ewą Chodakowską. To właśnie z nami grupa Pani Ewy będzie poznawać i trenować podstawy Nordic Walking przez najbliższy tydzień. Mamy nadzieję, że pozyskamy nowych miłośników tej wspaniałej aktywności!!!

A oto zdjęcie z dzisiejszych zajęć.

 

meta1

 

*************

 

17.04.2015

Zima w tym roku nie sprzyjała spacerom. Nasze ścieżki były albo zasypane śniegiem albo skute lodem. Na szczęście zima za nami!

Rozpoczynamy wiosenne treningi i mamy nadzieję, że będą one odbywały się regularnie. Liczymy na piękną słoneczną wiosnę, która osuszy nasze ściezki i dróżki, po których lubimy wędrować z kijkami.

Najbliższe zajęcia odbędą się w niedzielę 26 kwietnia o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Oczywiście promocja dla mieszkańców Zakopanego wciąż trwa - pierwsze zajęcia zawsze GRATIS!!!

Do zobaczenia już niedługo!

*************

Odsłony: 5152

Copyright ? 2014 NWZakopane. Wszelkie prawa zastrzeżone

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem